Crop Science Polska

Informacje

Kategoria

Artykuł

Data

Tagi

bezpieczeństwo, Europa, ochrona

COVID-19

Szanowni Klienci,

 

Od pokoleń wraz ze swoimi rodzinami darzą Państwo firmę Bayer niesłabnącym zaufaniem. Pragnę zapewnić, że naszym najwyższym priorytetem niezmiennie pozostaje bezpieczeństwo i dobro naszych klientów, pracowników, partnerów biznesowych oraz społeczności, wśród których żyjemy i pracujemy na całym świecie.

W obliczu globalnej pandemii firma Bayer ściśle współpracuje z przedstawicielami organów ochrony zdrowia na szczeblu lokalnym, regionalnym i ogólnokrajowym. Utworzyliśmy specjalny zespół interwencyjny, który stale monitoruje sytuację, opracowując i wdrażając polityki i praktyki niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom, partnerom i klientom.

 

Wdrożyliśmy środki dotyczące zaostrzenia zasad higieny, oczyszczania i odkażania naszych obiektów oraz punktów kontaktu. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i utrzymanie ciągłości działania, w tych regionach wprowadziliśmy politykę pracy zdalnej.

 

Nasi pracownicy w każdym obszarze działalności spółki dokładają wszelkich starań, by zawsze na pierwszy miejscu stawiać naszych klientów. Pragnę zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby utrzymać ciągłość działalności gospodarczej i operacyjnej oraz wywiązywać się z naszych zobowiązań. Przygotowaliśmy plany dyslokacji kadr, które pozwolą zachować ciągłość pracy naszych zakładów produkcyjnych i innych obiektów, aby zapewnić Państwu dostęp do niezbędnych produktów i usług zarówno w roku 2020, jak i w latach kolejnych.

 

Będziemy informować Państwa o wszelkich istotnych zmianach, które mogą nastąpić w najbliższych dniach lub tygodniach i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

 

W firmie Bayer nie tracimy z oczu naszego nadrzędnego celu wyrażonego mottem Science for a better life (Nauka w służbie lepszego życia). W istocie, to właśnie w tych niełatwych czasach wierność naszej misji ma szczególnie istotne znaczenie. Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za każdy dzień współpracy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wywiązać się z naszych zobowiązań i jak najskuteczniej działać na rzecz ochrony zdrowia, żywienia i bezpieczeństwa na całym świecie.

 

Z poważaniem,

 

Joerg Rehbein
Head of Central Europe Crop Science