Crop Science Polska

Informacje

Kategoria

Artykuł

Data

Tagi

środki ochrony roślin

Dostępność produktów Bayer

W ostatnim czasie dużo słyszy się o brakach w dostępności niektórych produktów. Związane jest to z procesem wycofywania niektórych substancji aktywnych z rynku Europejskiego oraz trudności produkcyjno-handlowych związanych z pandemią koronowirusa.
Poniżej przedstawimy Państwu aktualną sytuację dotyczącą produktów firmy Bayer:

Produkcja i dostawy wiosennych herbicydow zbożowych w tym Huzar® Activ, Puma® Uniwersal, Atlantis® Star przebiega bez zakłóceń i zgodnie z planem. Podobnie jest w przypadku nowego herbicydu przeciwko chwastom dwuliściennym w zbożach Sekator® Plus.

Posiadamy również pełną dostępność fungicydów zbożowych: Variano® Xpro, Boogie® Xpro, Fandango®, Delaro® oraz nowość w zbożach Ascra® Xpro.

Niestety liczymy się z możliwymi trudnościami w części dostaw fungicydu Soligor®. Brak dostępności Falcon® ze względu na wycofanie tego produktu ze sprzedaży.

W przypadku herbicydu Bandur®, sukcesywnie zaopatrujemy dystrybucje, jesteśmy przygotowani na pełne zrealizowanie oczekiwań rynku. Również sukcesywnie trwają dostawy insektycydu Proteus® – dystrybutorzy zaopatrywani są na bieżąco.  

Jednocześnie informujemy, iż stan dostępności produktów może ulegać zmianie w zależności od zapotrzebowania rynkowego.

Z pozdrowieniami,

Zespół Bayer Polska
Tel.:    22 573 36 20
Kom.: 600 459 753