Crop Science Polska

Informacje

Kategoria

Artykuł

Data

Tagi

Crop Science

Powiązane strony

Jest Rolnik, Jest Żywność

Warto przypominać Polakom, że żywność nie rośnie na sklepowych półkach czy w naszych lodówkach, ale trafia na nasze stoły dzięki ciężkiej pracy rolników. Tylko zwiększenie tej świadomości może pomóc, aby mieszkańcy miast docenili rolników oraz zrozumieli problemy produkcji rolnej i samych rolników.

Śledź hasztagi:

#doceńRolnika bo
#JestRolnikJestŻywność

Dlatego też, zainicjowaliśmy akcję pod hasłem „Jest Rolnik, Jest Żywność” w mediach społecznościowych, której przesłanie jest niezwykle proste: #doceńRolnika bo #JestRolnikJestŻywność.

 

W różnych mediach społecznościowych, np. Instagram, Twitter, YouTube, Facebook, pojawiają się posty, które pokazują codzienną pracę rolników, ich wysiłek, wyzwania, ale też troskę o środowisko, zwierzęta i satysfakcję z pracy blisko natury. Ponadto, w miesięczniku „Farmer” i w mediach społecznościowych ukazują się wywiady ze znanymi osobami na temat ich doświadczeń z rolnictwem. A to wszystko dopiero początek!

 

Zobacz film:

Film Jest Rolnik, Jest Żywność
Logo Jest Rolnik Jest Żywność
Każdy może wziąć udział w tej akcji. Wystarczy pokazywać na profilach społecznościowych swoją codzienną pracę w gospodarstwie z użyciem hasztagów: #doceńRolnika bo #JestRolnikJestŻywność.
Adam Kopyść

Adam Kopyść

Dyrektor ds. relacji zewnętrznych
Autor