Crop Science Polska

Informacje

Kategoria

Artykuł

Data

Tagi

Strzeszkowice, Pordenowo, Poletka doświadczalne, plantacja pokazowa, Nowe odmiany rzepaku, nowe odmiany kukurydzy, Dekalb, rzepak, kukurydza, zboża, fungicyd, herbicydy

Otwarte Dni Pola w Centrach Doradztwa Technicznego Bayer

Zapraszamy w czerwcu, a także przez cały rok, do odwiedzin plantacji pokazowych. Centra Doradztwa Technicznego Bayer to propozycja skierowana do osób, dla których liczy się poszerzanie wiedzy oraz pewność wykonywanych zabiegów. Na dziesiątkach doświadczeń zarówno poletkowych jak i łanowych pokazujemy efektywność działania preparatów firmy Bayer oraz odmian nasion rzepaku i kukurydzy marki Dekalb. Szczegółowo omawiamy także efektywność zastosowanych rozwiązań odnosząc się do panujących warunków atmosferycznych danego roku oraz presji patogenów. 

Centrum Doradztwa Technicznego firmy Bayer

Centrum Doradztwa Technicznego w miejscowości Chechło

 

Od kilkunastu już lat zapraszamy rolników, doradców handlowych i osoby związane z rolnictwem do praktycznego zapoznania się z naszymi produktami – w polu. W tym celu uruchomiliśmy rolnicze, warzywnicze i sadownicze Centra Doradztwa Technicznego, których formuła pozwala na wizyty przez cały rok. Na dziesiątkach poletek doświadczalnych prezentujemy skuteczność działania naszych produktów.

Tegoroczne otwarte spotkania polowe z Bayer odbędą się w Centrach Doradztwa Technicznego  (CDT) w następujących lokalizacjach i terminach:
 
•            Pordenowo  - 9 czerwca 2022,
•            Chechło – 14 czerwca 2022,
•            Strzeszkowice – 20 czerwca 2022.

 

Innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa sprawdzone w praktyce

W placówkach Bayer zaprezentujemy odświeżone portfolio produktowe. Zostało ono wzbogacone o nowe herbicydy - Incelo, Mateno Duo, Capreno, fungicyd Cayunis i regulator wzrostu Fabulis. Obok rozwiązań ochrony roślin, zostaną pokazane również kolekcje najnowszych odmian marki DEKALB.

 

W ofercie dla tego segmentu firma Bayer skupia się na dostarczeniu polskim rolnikom rozwiązań komplesowych, wspierających sukces uprawy od startu, poprzez zapewnienie ochrony na etapie wrostu, aż po osiągnięcie wysokich plonów. Na spotkaniach zaprezentowane zostaną nowe odmiany:

 

•            Kukurydzy - między innymi DKC 3101  i DKC 3201,
•            Rzepaku -  DK Excited, DK Exaura, DK Exima, DK Immortal CL i DK Plasma.

W Warzywniczej Stacji Badawczej  Bedlno -zaprezentowane będą również nowe odmiany warzyw marki Seminis.

Wszystkie placówki doświadczalne Bayer, takie jak : Centra odmianowe Pawłowice i Sławkowo, Warzywnicza Stacja Badawcza Bedlno oraz Sadownicza Stacja Badawcza  Kozietuły Nowe - już w tej chwili są otwarte na indywidualne wizyty gości zewnętrznych.

 

Przed wizytą, zachęcamy  do wcześniejszego umówienia się z opiekunem danej placówki. Listę można znaleźć na stronie: Plantacje pokazowe Bayer | Centra Doradztwa Technicznego Bayer Polska


Serdecznie zapraszamy! 

 

Polecane produkty