Zgarnij super punkty w programie lojalnościowym Kometa

Otrzymaj super punkty w Komecie

za zakup wybranych produktów

Weź udział w promocji

Do końca promocji pozostało:

Super puknty Kometa

Uruchamiamy kolejne wsparcie dla Gospodarstw!

Sezon wiosenny przynosi ze sobą nowe wyzwania. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom z nową ofertą punktową!

Od 01.01.2023 do 31.05.2023 wybieraj z całej poniższej listy produktów, rejestruj je w programie i zyskuj ekstra punkty! Ponad 20 produktów bierze udział w promocji.

UWAGA! Pełna lista produktów biorących udział w Promocji Super Punkty dostępna jest w regulaminie załączonym poniżej.

Produkty objęte akcją promocyjną:

Ascra Xpro - fungicyd
Fungicyd ASCRA Xpro zapewnia kontrolę nad szerokim spektrum chorób, wyróżnia się zwiększonym działaniem interwencyjnym przeciwko septoriozom oraz zapewnia wysokie plonowanie zbóż. ASCRA Xpro łączy w sobie wszystkie wyjątkowe właściwości technologii Xpro z substancją aktywną fluopyram, którą po raz pierwszy zastosowano w ochronie zbóż. Ze względu na swoje szczególne właściwości fluopyram jest szybciej wchłaniany i dystrybuowany przez roślinę dzięki czemu błyskawicznie zatrzymuje rozwój chorób zbóż.
Zobacz więcej
Tilmor
Środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu systemicznym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie rzepaku ozimego i jarego przed chorobami grzybowymi. Środek wykazuje dodatkowo korzystny wpływ na rozwój roślin rzepaku.
Zobacz więcej
Technologia D-Act
D-Act to technologia stworzona do ochrony upraw przed szkodnikami. Składa się z dwóch prduktów Decis Mega 50 EW i Roslix 200 SL.
Zobacz więcej
Delaro Forte - fungicyd
Fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.
Zobacz więcej
Incelo Bayer
Herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej (WG). Herbicyd zawiera dwie substancje czynne zaliczane do inhibitorów syntazy acetylomleczanowej (ALS), co prowadzi do blokowania biosyntezy aminokwasów rozgałęzionych, a tym samym do zaburzeń w biosyntezie białek, a w efekcie zahamowania rozwoju i wzrostu chwastów. Środek pobierany jest poprzez liście, w mniejszym stopniu poprzez korzenie chwastów.
Zobacz więcej
Input Triple Bayer
Fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC) o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.
Zobacz więcej
Adengo
Grupa HRAC: B, F2. Koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania chwastów rocznych jednoliściennych i dwuliściennych w uprawie kukurydzy.
Zobacz więcej
Cayunis - fungicyd
Cayunis to fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.
Zobacz więcej
Propulse Bayer
Fungicyd w formie zawiesino-emulsji, o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami grzybowymi.
Zobacz więcej
Soligor
Soligor 425 EC jest fungicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.
Zobacz więcej
Sencor Liquide
Środek chwastobójczy, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych i niektórych jednoliściennych w uprawie ziemniaków, marchwi, pomidorów z rozsady, soi i szparagów.
Zobacz więcej
Maister Power
Herbicyd w formie zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych i jednoliściennych (w tym perzu właściwego) w uprawie kukurydzy. Substancje czynne foramsulfuron, jodosulfuron metylosodowy i tienkarbazon metylu są inhibitorami syntazy acetylomleczanowej (ALS) tj. enzymu odpowiedzialnego za biosyntezę aminokwasów, co w konsekwencji prowadzi do zakłócenia syntezy białek. W efekcie następuje zahamowanie wzrostu i rozwoju roślin.
Zobacz więcej

Aplikacja mobilna Bayer Kometa!

Jeszcze szybsza wymiana punktów, wygodny skaner faktur oraz wszystkie dotychczasowe funkcje są już dostępne na Twoim urządzeniu mobilnym w aplikacji Bayer Kometa. Pobierz już teraz klikając odpowiedni system swojego urządzenia!

 Posiadam urządzenie z system iOs:

Pobierz aplikację Bayer Kometa, App Store

 

Posiadam urządzenie z system Android:

Pobierz aplikację Bayer Kometa, Google Play