crops

Kup fungicyd DELARO 325 SC lub PROPULSE 250 EC i odbierz kartę paliwową!

Dołącz do programu

Do końca promocji pozostało:

dni
godzin
minut
sekund

Jak otrzymać kartę 50zł?

Kup w okresie od 1 stycznia 2022 do 4 lipca 2022 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin co najmniej jedno opakowanie fungicydu DELARO 325 S.C. (5 L) lub PROPULSE 250 EC (5 L) i prześlij skan lub zdjęcia faktury VAT za pośrednictwem formularza.

Jak otrzymać kartę 150zł?

Kup w okresie od 1 stycznia 2022 do 4 lipca 2022 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin co najmniej jedno opakowanie fungicydu PROPULSE 250 EC (15 L) i prześlij skan lub zdjęcia faktury VAT za pośrednictwem formularza.

Uwaga! Jeśli kupisz więcej opakowań DELARO 325 SC lub PROPULSE 250 EC otrzymasz wielokrotność kart paliwowych za każde dodatkowe opakowanie.

Kup DELARO 325 SC lub PROPULSE 250 EC

Zrób scan lub zdjęcie Faktury VAT

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie do 4 lipca 2022

Potwierdź link aktywacyjny wysłany na adres email

Jeśli jesteś uczestnikiem Programu Kometa, zaloguj się by zgłosić swój udział

zaloguj sie

Jeśli nie masz konta w Programie Kometa, wypełnij formularz zgłoszeniowy

Załącz skan lub zdjęcie faktury VAT*

Max 5 plików w formacie jpeg, pdf, png nieprzekraczające 5 MB.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bayer Sp. z o.o. lub na jego zlecenie elektronicznych komunikatów marketingowych/medycznych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) na podstawie art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z poz. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadoma/-y, iż w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę pisząc na adres privacy.poland@bayer.com

Wyrażam zgodę na używanie przez Bayer Sp. z o.o. lub na jego zlecenie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem na podstawie art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r. poz. 1489 z poz. zm.) do kontaktów telefonicznych oraz przesyłania elektronicznych komunikatów marketingowych/medycznych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadoma/-y, iż w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę pisząc na adres privacy.poland@bayer.com**

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Informacje dotyczące prywatności danych

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.

Zgłoszenie zostało zarejestrowane w systemie.

Po pozytywnej weryfikacji karta paliwowa zostanie wysłana na adres podany na załączonej fakturze.

Na skanie/zdjęciu faktury prosimy o usunięcie cen sprzedaży. Powyższe dotyczy również jakichkolwiek danych osobowych osób trzecich umieszczonych na fakturach. Organizator zastrzega sobie prawo do nie uznania dowodu zakupu oraz usunięcia go z systemu w przypadku, gdy dokumenty takie będą zawierać takie dane. Pełną odpowiedzialność za udostępnienie takich danych ponosi Uczestnik.

Delaro 325 SC jest fungicydem o działaniu układowym, translaminarnym i powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w ochronie zbóż przed chorobami grzybowymi.

dowiedz się więcej
PROPULSE

Fungicyd w formie zawiesino-emulsji, o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami grzybowymi.

dowiedz się więcej