crops

Kup herbicyd Komplet 560 SC i odbierz kartę paliwową!

Dołącz do programu

Do końca promocji pozostało:

Karta paliwowa Orlen 80 zł

Jak otrzymać kartę 80zł?

Kup w okresie od 15 lipca 2023 do 15 listopada 2023 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin co najmniej jedno opakowanie herbicydu KOMPLET 560 SC (5 L) i prześlij skan lub zdjęcia faktury VAT za pośrednictwem formularza

dowiedz się więcej
Karta paliwowa Orlen 240 zł

Jak otrzymać kartę 240zł?

Kup w okresie od 15 lipca 2023 do 15 listopada 2023 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin co najmniej jedno opakowanie herbicydu KOMPLET 560 SC (15 L)  i prześlij skan lub zdjęcia faktury VAT za pośrednictwem formularza

Uwaga! Jeśli kupisz więcej opakowań KOMPLET 560 SC 5L lub KOMPLET 560 SC 15L otrzymasz wielokrotność kart paliwowych za każde dodatkowe opakowanie.

Kup herbicyd Komplet 560 SC

Zrób scan lub zdjęcie Faktury VAT

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie (do 15 listopada 2022 roku)

Potwierdź link aktywacyjny wysłany na adres email

Na skanie/zdjęciu faktury prosimy o usunięcie cen sprzedaży. Powyższe dotyczy również jakichkolwiek danych osobowych osób trzecich umieszczonych na fakturach. Organizator zastrzega sobie prawo do nie uznania dowodu zakupu oraz usunięcia go z systemu w przypadku, gdy dokumenty takie będą zawierać takie dane. Pełną odpowiedzialność za udostępnienie takich danych ponosi Uczestnik.

Komplet działa nawet na chwasty uodpornione na herbicydy z grupy ALS. Co istotne, środek pozostaje aktywny w glebie przez wiele tygodni po zabiegu. Stosowany doglebowo lub nalistnie, eliminuje miotłę zbożową i chwasty dwuliścienne.

dowiedz się więcej