Kup fungicyd Delaro lub Propulse i odbierz kartę paliwową Orlen!

Do końca promocji pozostało:

Jak otrzymać kartę 50zł?

Kup w okresie od 15 lutego do 6 lipca 2021 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin co najmniej jedno opakowanie fungicydu DELARO 325 SC (5 L) lub PROPULSE 250 EC (5 L) i prześlij skan lub zdjęcie faktury VAT za pośrednictwem formularza.

Jak otrzymać kartę 150zł?

Kup w okresie od 15 lutego do 6 lipca 2021 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin co najmniej jedno opakowanie fungicydu PROPULSE 250 EC (15 L) i prześlij skan lub zdjęcie faktury VAT za pośrednictwem formularza.

Uwaga! Jeśli kupisz więcej opakowań otrzymasz wielokrotność kart paliwowych za każde dodatkowe opakowanie.

Kup fungicyd Delaro 325 SC lub Propulse 250 EC

Zrób skan lub zdjęcie Faktury VAT

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie (do 6 lipca 2021 roku)

Potwierdź link aktywacyjny wysłany na adres email

Na skanie/zdjęciu faktury prosimy o usunięcie cen sprzedaży. Powyższe dotyczy również jakichkolwiek danych osobowych osób trzecich umieszczonych na fakturach. Organizator zastrzega sobie prawo do nie uznania dowodu zakupu oraz usunięcia go z systemu w przypadku, gdy dokumenty takie będą zawierać takie dane. Pełną odpowiedzialność za udostępnienie takich danych ponosi Uczestnik.

Wyślij zgłoszenie

Załącz skan lub zdjęcie faktury VAT*

Max 5 plików w formacie jpeg, pdf, png nieprzekraczające 5 MB.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bayer Sp. z o.o. lub na jego zlecenie elektronicznych komunikatów marketingowych/medycznych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) na podstawie art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z poz. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadoma/-y, iż w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę pisząc na adres privacy.poland@bayer.com

Wyrażam zgodę na używanie przez Bayer Sp. z o.o. lub na jego zlecenie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem na podstawie art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r. poz. 1489 z poz. zm.) do kontaktów telefonicznych oraz przesyłania elektronicznych komunikatów marketingowych/medycznych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadoma/-y, iż w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę pisząc na adres privacy.poland@bayer.com**

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Informacje dotyczące prywatności danych

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.

Zgłoszenie zostało zarejestrowane w systemie.

Po pozytywnej weryfikacji karta paliwowa zostanie wysłana na adres podany na załączonej fakturze.

Delaro idealny na pierwszy zabieg

Delaro to nowy fungicyd strobilurynowy o szerokim spektrum działania. Charakteryzuje się wyjątkową skutecznością zwalczania łamliwości źdźbła i fuzaryjnej zgorzeli podstawy źdźbła. Długotrwałe działanie, oraz elastyczne dawkowanie pozytywnie wpływa na efekt plonotwórczy.

dowiedz się więcej

Plon jak złoto!

Propulse to pewna ochrona rzepaku w okresie kwitnienia przed groźnymi chorobami grzybowymi takimi jak zgnilizna twardzikowa, czerń krzyżowych i szara pleśń. Jeśli uprawiasz kukurydzę Propulse jest doskonałym rozwiązaniem problemów z chorobami takimi jak żółta plamistość liści kukurydzy oraz drobna plamistość liści kukurydzy.

Propulse 250 SE