Crop Science Polska

Gdyby Twoje pola umiały mówić, co by powiedziały?

Aplikacja Climate FieldView™

Podejmuj codzienne decyzje dotyczące swoich upraw w sposób szybki, łatwy i zdecydowany. Pobierz aplikację już dzisiaj!

  

Aplikacja Climate FieldView™ monitoruje stan Twoich pól, dzięki czemu możesz mieć pewność, że każdy hektar ziemi dostarczy Ci maksymalnych plonów.

Dobrze znasz swoje pola – aplikacja Climate FieldView gromadzi dane, które ułatwią Ci podejmowanie codziennych decyzji. Usprawnij zarządzanie danymi na temat stanu pól. Uzyskaj dostęp do map cyfrowych w celu lepszej analizy skuteczności wysiewu nasion. Otrzymuj powiadomienia na urządzenia mobilne o zmieniających się warunkach na Twoich polach, które umożliwią planowanie prac w sposób bardziej efektywny.

ZGROMADŹ SWOJE DANE W JEDNYM MIEJSCU

Zbieraj dane operacyjne, integruj mapy cyfrowe i wizualizuj stan upraw za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej, dostępnej wszędzie tam gdzie się znajdujesz.

 

 

ŁĄCZENIE DANYCH

 

Gromadź na bieżąco dane na temat swoich pól w jednym miejscu dla łatwiejszego dostępu – przesyłaj je do aplikacji bezpośrednio ze swoich maszyn i urządzeń, przenoś ręcznie własne dane historyczne lub dane z innych systemów w prosty sposób.

 

 

WIZUALIZACJA DANYCH

 

Obserwuj mapy plonu, wysiewu nasion i oprysków w czasie rzeczywistym. Wykrywaj i rozwiązuj problemy z maszynami rolniczymi w czasie pracy na polu, aby Twój sezon był udany.