crops

Kup Huzar Active Plus, Delaro Forte lub Propulse i odbierz kartę paliwową!

Dołącz do programu

Do końca promocji pozostało:

karta paliwowa 40 zl

Jak otrzymać kartę 40 zł?

Kup w okresie od 1 stycznia 2023 do 3 lipca 2023 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin (z wyłączeniem zakupów od Organizatora) co najmniej jedno pełne opakowanie DELARO FORTE (5l) lub HUZAR ACTIV PLUS (5l) i prześlij skan lub zdjęcia faktury VAT za pośrednictwem formularza.

karta paliwowa 50 zl

Jak otrzymać kartę 50zł?

Kup w okresie od 1 stycznia 2023 do 3 lipca 2023 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin (z wyłączeniem zakupów od Organizatora) co najmniej jedno pełne opakowanie PROPULSE 250 SE (5 L) i prześlij skan lub zdjęcia faktury VAT za pośrednictwem formularza.

karta paliwowa 150 zl

Jak otrzymać kartę 150zł?

Kup w okresie od 1 stycznia 2023 do 3 lipca 2023 od dowolnego legalnego sprzedawcy środków ochrony roślin (z wyłączeniem zakupów od Organizatora) co najmniej jedno pełne opakowanie PROPULSE 250 SE (15 L) i prześlij skan lub zdjęcia faktury VAT za pośrednictwem formularza.

Uwaga! Szczegóły dotyczące Promocji „Opłacalny Duet: Nasiona Rzepaku i Tilmor” dostępne są w regulaminie załączonym poniżej.

Kup HUZAR ACTIV PLUS, DELARO FORTE lub PROPULSE 250 SE

Zrób scan lub zdjęcie Faktury VAT

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie do 3 lipca 2023

Potwierdź link aktywacyjny wysłany na adres email

Uwaga! Promocja jest rozliczana w programie lojalnościowym Bayer Kometa. Zaloguj lub zapisz się do programu, aby wziąć w niej udział.

Produkty objęte akcją promocyjną:

Fungicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej (EC), o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego oraz wyniszczającego w ochronie przed chorobami powodowanymi przez grzyby.
Zobacz więcej
Huzar Activ Plus
Herbicyd selektywny o działaniu układowym stosowany nalistnie, koncentrat w formie zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą.
Zobacz więcej
Propulse 250 SE
Fungicyd w formie zawiesino-emulsji, o działaniu układowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego przed chorobami grzybowymi.
Zobacz więcej