kukurydza

Kup nasiona kukurydzy DEKALB® i odbierz kartę paliwową!

Do końca promocji pozostało:

dni
godziny
minut
sekund

Jak otrzymać kartę paliwową o wartości od 200 złotych aż do 4000 zł?

Kup w okresie od 15 stycznia 2022 do 31 maja 2022 od dowolnego autoryzowanego sprzedawcy nasion kukurydzy DEKALB jedną z odmian lub mix odmian DKC 2972, DKC3079, DKC3201, DKC3204, DKC3595, DKC3609, DKC3787, DKC3888, DKC3697, DKC3939 lub DKC4098 w ilości od minimum 10 worków i prześlij skan lub zdjęcia faktury VAT za pośrednictwem formularza.

dowiedz się więcej

Kup nasiona kukurydzy DEKALB®

Zrób scan lub zdjęcie Faktury VAT

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie do 31 maja 2022

Potwierdź link aktywacyjny wysłany na adres email

Jakie produkty są objęte promocją?

Dekalb_KUKURYDZA_DKC3079

DKC3079 to najwcześniejsza odmiana kukurydzy o ziarnie typu dent w portfolio marki Dekalb. Jest ona przeznaczona do uprawy na ziarno na terenie całego kraju.

dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3888

DKC2972 to nowa wczesna odmiana kukurydzy przeznaczona do uprawy na ziarno i kiszonkę.

dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3474

DKC3474 – mieszaniec przeznaczony do uprawy na kiszonkę i ziarno. Wykształca ziarno typu flint/dent. Charakteryzuje się dobrym wigorem początkowym.

dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3888

DKC3595 to nowy średniowczesny mieszaniec kukurydzy o ziarnie typu dent. Wyróżnia się bardzo wysokim potencjałem plonowania oraz niską wilgotnością ziarna w czasie zbioru (bardzo dobry efekt DRY-DOWN).

dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3609

DKC3609 jest nową średniowczesną odmianą kukurydzy przeznaczoną do uprawy na ziarno. W swojej grupie wczesności wyróżnia się bardzo wysokim potencjałem plonowania oraz bardzo dobrą tolerancją na chłody wiosenne.

dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3888

Wysoki plon ogólny suchej masy i bardzo dobre parametry jakościowe kiszonki: wysoka zawartość skrobi, dobra strawność włókna oraz wysoka wydajność mleczna.

dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3888

Bardzo wysokie plony ziarna na poziomie najpóźniejszych odmian możliwych do uprawy na terenie Polski. Wysoka stabilność plonowania w różnych warunkach uprawowych

dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3888

Średniowczesny specjalista do trudnych zadań nawet na słanszych stanowiskach DKC 3888 to nowy średniowczesny mieszaniec kukurydzy o ziarnie typu dent.

Dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3888

Rekordowe plony nawet w stresowych warunkach. Bardzo wysoki plon. Dobry wigor wiosenny. Bardzo dobry system korzeniowy.

dowiedz się więcej
Dekalb_KUKURYDZA_DKC3888

Odmiana o ziarnie typu dent do uprawy na ziarno w południowej Polsce. Posiada bardzo dobry wigor w swojej grupie wczesności.

dowiedz się więcej

Jeśli jesteś uczestnikiem Programu Kometa, zaloguj się by zgłosić swój udział

zaloguj się

Jeśli nie masz konta w Programie Kometa, wypełnij formularz zgłoszeniowy

Załącz skan lub zdjęcie faktury VAT*

Max 5 plików w formacie jpeg, pdf, png nieprzekraczające 5 MB.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bayer Sp. z o.o. lub na jego zlecenie elektronicznych komunikatów marketingowych/medycznych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail) na podstawie art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z poz. zm.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadoma/-y, iż w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę pisząc na adres privacy.poland@bayer.com

Wyrażam zgodę na używanie przez Bayer Sp. z o.o. lub na jego zlecenie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem na podstawie art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r. poz. 1489 z poz. zm.) do kontaktów telefonicznych oraz przesyłania elektronicznych komunikatów marketingowych/medycznych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadoma/-y, iż w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę pisząc na adres privacy.poland@bayer.com**

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Informacje dotyczące prywatności danych

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.

Zgłoszenie zostało zarejestrowane w systemie.

Po pozytywnej weryfikacji karta paliwowa zostanie wysłana na adres podany na załączonej fakturze.

Na skanie/zdjęciu faktury prosimy o usunięcie cen sprzedaży. Powyższe dotyczy również jakichkolwiek danych osobowych osób trzecich umieszczonych na fakturach. Organizator zastrzega sobie prawo do nie uznania dowodu zakupu oraz usunięcia go z systemu w przypadku, gdy dokumenty takie będą zawierać takie dane. Pełną odpowiedzialność za udostępnienie takich danych ponosi Uczestnik.
dekalb logo

Kukurydza DEKALB®

Najnowsze informacje o odmianach, plonowaniu i dostępności kukurydzy DEKALB®
Skontaktuj się z Doradcą Techniczno-Handlowym z Twojego regionu, infolinia: +48 600 294 400

dowiedz się więcej